Trabzonspor – Kasımpaşa Maç Tahmini & İddaa Oranları

Türkiye Süper Lig / Trabzonspor Kasımpaşa / Tarih: 20 Ağustos 2016 / Saat: 15.30

Trabzonspor Kasımpaşa iddaa Tahmin

Trabzonspor Kasımpaşa İddaa Oranları

Trabzonspor 2.40 Beraberlik 3.25 Kasımpaşa 3.15 BAHİS YAP  YouwinTrabzonspor 2.00 Beraberlik 3.20 Kasımpaşa 2.60  BAHİS YAP  İDDAA

Trabzonspor Kasımpaşa Maç Yorumu

Trabzonspor geçen sene taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan ekiplerden biriydi. Shota istenilen futbolu sahaya yansıtamadıktan sonra takımın başına Sadi Tekelioğlu gelmişti fakat o da istenilen düzeyde performans göstermeyince takımın başına Hami Mandıralı getirildi.

Hami Mandıralı’ya taraftarın güveni tamdı fakat oda başarılı olamadı ve yollar ayrıldı. Trabzonspor’un belki de geçen sene ligden erken kopmasının en önemli sebebi hakemler oldu verilen yanlış kararlar doğrultusunda moral olarak bir çöküş yaşadılar ve ligi kötü bir sırada bitirdiler. Bu sene ise takımın başında Ersun Yanal olacak ve başarılı olacaklarını düşünüyorum.

Transfer sezonunda çok önemli isimleri kadrosuna katan Trabzonspor Castillo gibi çok hızlı bir kanat oyuncusunu kadrosuna kattılar ayrıca sol bek olarak Onazi’yi transfer ettiler. Bunlar dışında Hyun-Jun Suk, Jan Durica gibi oyuncuları da transfer ederek iyi bir transfer politikası izlediler. Trabzonspor’un lige iyi bir giriş yapacağını ve puan alacaklarını düşünüyorum.

[adrotate banner=”8″]

Kasımpaşa ligimize geldiğinden beri büyük takımlara sıkıntı çıkaran ekiplerden biriydi fakat geçen seneden itibaren bir düşüşe geçtiler. Bunun en önemli nedeni iyi oyuncularını ellerinde tutmakta zorlanmaları oldu. Geçen sene Donk’u Galatasaray’a sattılar fakat orta sahada büyük bir boşluk oluştu ve üst üste yaptıkları puan kayıpları ile ligi 7. Sırada bitirdiler.

Bu sene ise yine çok güç kaybeden Kasımpaşa en önemli oyuncu Eren Derdiyok’u Galatasaray’a kaptırırken diğer bir önemli oyuncusu Oscar Scarione Maccabi Tel Aviv’in yolunu tuttu. Giden oyuncuların yerine fazla bir takviye yapmayan Kasımpaşa’nın bu maçta epey bir zorlanacağını düşünüyorum.

Trabzonspor Kasımpaşa Maçı Ne Olur?

Trabzonspor yenilmez Oran: 1.40 – Youwin HEMEN BAHİS YAP

İyi bir transfer politikası izleyen Trabzonspor’un lige iyi bir giriş yapacağını ve en az 1 puan alacağını düşünüyorum 1.37 oranı ile banko kuponlara koyabilirsiniz. Oranı az bulanlar için ise bahis sitelerinden 2.40 oranla direk olarak Trabzonspor galibiyetini önerebilirim.

Bakmadan Geçme