Stoke City – Everton Maç Tahmini & İddaa Oranları

İngiltere Premier Lig  / Stoke City – Everton Maç Tahmini  /  01.02.2017 Saat: 23.00 

Stoke City - Everton iddaa Tahmin

Stoke City – Everton Maç Yorumu

İngiltere Premier Ligin 23. haftasında ev sahibi ekip Stoke City kendi evinde Everton ile mücadele verecek. Çarşamba akşamı saat 23.00 da başlayacak olan bu maç umarım bol gollü bol pozisyonlu geçer.

tahmin

Stoke City – Everton İddaa Oranları

Stoke City: 2.80 Beraberlik: 3.20 Everton: 2.70HEMEN BAHİS YAP BahseGelStoke City: 2.40 Beraberlik: 3.00 Everton: 2.20HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Stoke City Cephesi

Ev sahibi ekip Stoke City ligde kendi kalitelerinin üstünde mükemmel bir performans gösteriyorlar. Bunun sonucunda da ligde şu an 9. sıradalar. 10 yıl önce çıktıkları bu ligde gerçekten seneler geçtikçe başarılarını kalitelerini çok güzel bir şekilde arttırıyorlar. Geçen seneyi 9. sırada bitiren Stoke City bu sezonu daha iyi bir sıralamada bitirmeleri muhtemel.

Ev sahibi ekip bu sezon İngiltere Premier Ligde kendi evlerinde çıktıkları 12 maçta 4 galibiyet 5 beraberlik 3 de mağlubiyet almışlardır. Bu seviyedeki bir takım için oldukça iyi bir istatistik bu. Bunun yanı sıra bu sezon İngiltere Premier ligde çıktıkları 22 maçta kendi kalelerinde 34 gol görürken karşı kalelere bundan daha az toplam 28 tane gol atmışlardır. Gol yeme sorunlarını biraz daha aşarlarsa daha iyi daha başarılı  bir takım olabilirler.

bahsegel bonus

Everton Cephesi

Deplasman takımı olan Everton bu sezon Premier ligde 7. sırada bulunsalar da bence daha üst sıraları hak eden ulaşabilecek bir kadroya sahipler. Ama o ruh o mücadeleyi bir türlü gösteremiyorlar. Tabi 7.’lik de onlar için güzel bir sıralama.

Deplasman takımı olan Everton bu sezon deplasmanda çıktıkları 11 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik 5 de mağlubiyet almışlardır. Bu seviyedeki bir takım için gerçekten kötü bir istatistik. Bunun yanı sıra bu sezon çıktıkları 22 maçta kendi kalelerinde 33 gol görürken karşı kalelere ise toplam 23 tane gol atmışlardır.

Stoke City – Everton Maçı Ne Olur?

Everton Kazanır Oran: 2.70 – BahseGel HEMEN BAHİS YAP

İki takım da haftalar bir bir geçerken daha üst sıraları zorlamak için maçları kazanmak zorundalar. Ama bu maçı alacak olan takım kesinlikle Everton çünkü daha iyi daha kaliteli bir kadroya sahipler.

Bakmadan Geçme