St Etienne – Mancehster United Maç Tahmini & İddaa Oranları

Avrupa Ligi / St Etienne – Mancehster United Maç Tahmini / 22 Şubat 2017 / Saat: 20.00

St Etienne - Mancehster United Maç Tahmini

St Etienne – Mancehster United Maç Yorumu

Avrupa ligin Playofflar da Çarşamba günü St Etienne – Manchester United ile karşılaşacak.

[adrotate group=”5″]

St Etienne – Mancehster United Oranları

St Etienne 3.60 Beraberlik 3.60 Manchester United 2.15HEMEN BAHİS YAP BahseGelSt Etienne 3.00 Beraberlik 3.10 Manchester United 1.85HEMEN BAHİS YAP İDDAA

St Etienne Cephesi

St Etienne bu sezon ligde fena durumda değil ligde ilk üç sıra kopmuş durumda bulunuyor onun altındaki üç sıra ise Avrupa ligi için büyük bir yarış içinde bu yarışın içinde St Etienne de var. St Etienne ilk maçta 3-0 gibi bir yenilgi alınca artık turu baya zor soktu mucize lazım St Etienne bu sene ligde iç sahada 7 galibiyet 5 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldılar ve 13 maçta sadece 6 gol yediler.

St Etienne gruplarda ise Anderlecht in önünde grubu lider bitirdiler ve gruplarda iç sahada 1 galibiyet 2 beraberlik aldılar ve 3 maçta 2 gol atıp 1 gol yediler. Bu maçt St Etienne de Soderlung, Tannane ve M’Bengue oynamayacak

bahsegel bonus

Mancehster United Cephesi

Manchester United bu sezon ligde istediği konumda değil şampiyonluktan kopmuş durumdalar fakat onun dışında ikinci sırada bulunan Manchester City ile arasında 4 puanlık bir fark var ve bu fark kapanmayacak bir fark değil hem de İngiltere gibi her türlü sürprize açık bir ligde. Manchester United ligde deplasmanlarda 7 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Manchester United gruplarda ise Fenerbahçe nin arkasında ikinci sırada kaldı gruplarda deplasman da 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet almıştı ve oynadığı 3 maçta 3 gol yedi. Bu maçta Manchester United da Carrick oynamayacak.

St Etienne – Mancehster United Maçı Ne Olur?

St Etienne kaybetmez Oran: 1.80 – BahseGel HEMEN BAHİS YAP

İngiliz takımları için Avrupa ligi çoğu zaman önemsenmez geçen ve deplasmanda genelde rotasyona giderler bu maçta öyle bir maç olabilir Manchester United ilk maçta aldığı avantajdan sonra rahat gelecektir ve rölantide bir maç olacaktır diye düşünüyorum ne kadar bu hafta sonunu boş geçirseler de St Etienne en azından mağlup olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Bakmadan Geçme