Paok – Ajax Maç Tahmini & İddaa Oranları

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu / Paok Ajax / Tarih: 3 Ağustos 2016 / Saat: 21.30

Paok Ajax Maç Tahmini || Şampiyonlar Ligi Ön Eleme ||

Paok Ajax İddaa Oranları

PAOK 2.60 Beraberlik 3.20 Ajax 2.75 BAHİS YAP  SuperiddiaPAOK 2.20 Beraberlik 2.90 Ajax 2.45  BAHİS YAP  İDDAA

Paok Ajax Maç Yorumu

Yunanistan ekibi PAOK evinde Toumba stadyumu‘nda Hollanda’nın köklü ekibi Ajax’ı konuk ediyor. İlk maç  1-1 berabere sonuçlandı.

PAOK geçen sene ligde iyi işlere imza atarak eleme oynamaya hak kazandı ve Ajax ile eşleşti . İlk maçta şans ta yanlarında oldu kalelerinde pozisyon gördüler fakat Ajax’ı az adamla yakalayıp çok iyi bir kontra atak yaparak dakika 27’de  1-0 öne geçe geçtiler. İlk yarının geri kalan süresinde çok iyi kapanan PAOK, Ajax’ı ceza sahası içerisine sokmadı ve Ajax dışarıdan çektiği şutlar ile etkili olmaya çalıştı.

Ajax ikinci yarıda dışarıdan çektiği şutlar ile etkili olmaya çalıştı ve dakika 58’de Kasper Dolberg’in attığı güzel gol ile skor 1-1 oldu. Maçın geri kalanında kanatlardan gelen Ajax istediği golü bir türlü bulamadı ve maç 1-1 sonuçlandı.  PAOK fena oynamadı fakat evlerinde böyle oynarlarsa elenmeleri muhtemel gözüküyor.

Ajax’ı bu maçta değerlendirecek olursam beklediğimden çok kötü bir Ajax vardı ilk 25 dakikada aslında baskın taraf olan Ajax’dı önemli pozisyonlar harcadılar direkten dönen topları oldu ama bir türlü kilidi açamadılar. Oyunu rakip sahaya yıkmayı başardılar buna karşılık savunmada çok önemli açıklar verdiler ve PAOK maç içinde tehlikeli pozisyonlar yakaladı.

Orta sahada kaptırdıkları her top tehlikeli atak olarak sonuçlandı ve golü de bu şekilde yediler. Bu skor Ajax’a yaramadığı için maça hızlı başlamak isteyeceklerdir fakat bu kötü savunma ve kötü kaleci ile kalelerinde gol görmeleri muhtemel gözüküyor.

Paok Ajax Maçı Ne Olur?

Asya 2 gol üstü Oran: 1.55 – Superiddia HEMEN BAHİS YAP

İlk maçta Ajax dışarıdan çektiği şutlar ile baya etkili oldu ve tehlikeli pozisyonlar yakaladı fakat savunmada da çok büyük açıklar verdi. Ajax’ın mutlak gol bulması gerektiği için gollü bir karşılaşma bekliyorum ve en az 2 gol izleyeceğimizi düşünüyorum bu yüzden tahminim Asya 2 gol üstü.

Bakmadan Geçme