Osmanlıspor – Bursaspor Maç Tahmini & Oranlar

Türkiye Süper Ligi / Osmanlıspor – Bursaspor Maç Tahmini / 11 Mart 2017 / Saat: 16.00

Osmanlıspor - Bursaspor iddaa Tahmin

Osmanlıspor – Bursaspor Maç Yorumu

Türkiye Süper Liginin 24.haftasında Cumartesi gününün ikinci maçında Osmanlıspor – Bursaspor ile karşılaşacak.

Osmanlıspor – Bursaspor Oranlar

Osmanlıspor 1.67 Beraberlik 3.75 Bursaspor 5.75 HEMEN BAHİS YAP BetbooOsmanlıspor 1.55 Beraberlik 3.20 Bursaspor 4.00 HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Osmanlıspor Cephesi

Osmanlıspor iyi günler geçiriyor diye düşünsek bence yanlış olur. Osmanlıspor hafta sonu Fenerbahçe karşısında iyi direnmelerine rağmen son dakikalarda yediği golle mağlup oldu. Aslında özellikle Avrupa kupalarında fena gitmiyorlardı fakat en son bu sahada aldıkları Olympiakos mağlubiyeti ve kupadan elenişi Osmanlıspor`u iyi etkilememiş gibi duruyor. Ardından  yine bu sahada Başakşehir karşısında erken yedikleri golü çıkaramadılar ve sahadan 1-0 mağlup ayrıldılar.

Osmanlıspor şuanda kafası rahat takımlardan amacı kalmadı artık düşme potasından çok uzaklar aynı şekilde Avrupa kupalarına katılma potasından da uzaklaştılar. Ligin ikinci yarısı Osmanlıspor adına kötü geçiyor ve istedikleri oyunu oynayamıyorlar. Bu maçta Osmanlıspor da Koray Altınay oynamayacak.

Bursaspor Cephesi

Bursaspor çok sıkıntılı bir dönemde özellikle taraftarların baskısı ve çıkardığı olaylar kötü etkiledi. Bursaspor hafta sonu Gaziantepspor karşısında iç sahada 2-1 ile galip ayrıldı. Bu maçla birlikte bir nefes aldı. Özellikle geriye düşmelerine rağmen son dakikalarda gelen golle de olsa kazanmaları çok değerli oldu. Üzerlerindeki baskıyı birazda olsun attılar fakat hala sıkıntılı durumdalar oynadıkları oyun çok güvenilir değil.

Bursaspor aslında ligde rahat durumda ve orta sıralarda bulunuyor. Ligde rakibi Osmanlıspor`un hemen üstünde bulunuyorlar ve aralarında bir puanlık fark var. Bu maçta Bursaspor da Tomas Sivok, Serdar Kurtuluş ve Jorquera oynamayacak

Osmanlıspor – Bursaspor Maçı Ne Olur?

Toplam gol sayısı 2.5 alt Oran: 1.85 – Betboo HEMEN BAHİS YAP

İki takımda büyük baskı altında bulunuyor. Bursaspor taraftar tarafından büyük baskı altında son maçta istenilen galibiyet gelse de taraftar çok memnun değil. Osmanlıspor ise iyi gitmiyorlar ve bu kötü gidişe iç sahada dur demek istiyorlar. Böyle stresli bir maçta ben alt tercihlerini daha mantıklı buluyorum.

Bakmadan Geçme