Kayserispor – Gaziantepspor Maç Tahmini & Oranlar

Türkiye Süper Ligi / Kayserispor – Gaziantepspor Maç Tahmini / 18 Mart 2017 / Saat: 16.00

Kayserispor - Gaziantepspor Maç Tahmini (14 Mayıs Cumartesi)

Kayserispor – Gaziantepspor Maç Yorumu

Türkiye Süper Liginin 24.haftasında Cumartesi günü Kayserispor – Gaziantepspor ile karşılaşacak.

[adrotate group=”1″]

Kayserispor – Gaziantepspor Oranlar

Kayserispor 1.89 X 3.60 Gaziantespor 4.25 HEMEN BAHİS YAP BetbooKayserispor 1.40 X 3.50 Gaziantespor 5.00 HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Kayserispor Cephesi

Kayserispor, Sergen Yalçın yönetiminde iyi işler yapmaya devam ediyor. Geçen hafta ligin en zor deplasmanlarından birinden 1 puan almayı başardılar. Son dakikada yedikleri gol ile üç puandan olsalar da bu deplasmandan 1 puan almakta çok değerliydi. Sergen Yalçın göreve geldikten sonra üç büyükle oynadığı üç maçtan da puan alarak önemli bir iş yaptı. Kayserispor aldığı puanlarla düşme hattından uzaklaştı.

Şuanda düşme hattının 7 puan üstünde bulunuyor ve bu rüzgarı almışken bir daha oraları görmesi zor duruyor. Bu maçta Kayserispor da Rahemm Lawal ve Levent Gültekin oynamayacak.

[adrotate banner=”4″]

Gaziantepspor Cephesi

Gaziantepspor ligin dibinde bulunuyor. Oynadıkları oyun ile şuanda düşmenin en büyük adayı konumundalar. Şuanda düşme hattının hemen üstünde bulunan Alanyaspor ile arasında 9 puanlık fark var.  Gaziantespor bir ara biraz kıpırdansa da son iki haftada yaşadığı puan kayıpları ile umudu bitmek üzere en son iç sahada Kasımpaşa karşısında 2-0 mağlup oldular.  Bu maçta Gaziantespor da Sergei Kislyak, Anton Putsila ve Bart Van Hintum oynamayacak.

Kayserispor – Gaziantepspor Maçı Ne Olur?

Kayserispor kazanır Oran: 1.89 – Betboo HEMEN BAHİS YAP

Kayserispor büyük çıkış içinde oynadıkları oyun ve istekleri çok yukarıda bulunuyor. Bununda karşılığını alıyorlar. En son Beşiktaş deplasmanından resmen üç puanı kaçırdılar. Bu maçta iki taraf için kritik bir maç olsa da Kayserispor  kazanıp düşme hattından tamamen uzaklaşmak isteyecektir

Kayserispor – Gaziantepspor Gol Tahmini

Toplam gol 2.5 üst Oran: 1.20 – 1XBET HEMEN BAHİS YAP

İki takımında üç puan için çıkacağı bir maç olacaktır. Gaziantespor için artık bütün maçlar kritik durumda bu maçta da mutlaka puan alması lazım. Bu yüzden bu maçta açık futbol ve bol gol bekliyorum ben.

Juventus - Porto Maç Tahmini

Bakmadan Geçme