Hollanda – İtalya Maç Tahmini & Oranlar

Uluslararası Dostluk Maçı / Hollanda – İtalya Maç Tahmini / 28 Mart 2017 / Saat: 21.45

Hollanda - İtalya Maç Tahmini

Hollanda – İtalya Maç Yorumu

Uluslararası Dostluk Maçında Salı günü Hollanda – İtalya ile karşılaşacak.

[adrotate group=”4″]

Hollanda – İtalya Oranlar

Hollanda 2.75 Beraberlik 3.20 İtalya 2.60 HEMEN BAHİS YAP ForvetbetHollanda 2.40 Beraberlik 2.90 İtalya 2.30 HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Hollanda Cephesi

Hollanda en son gruplarda Bulgaristan deplasmanında 2-0 ile mağlup oldu. Hollanda son senelerde çok kötü sonuçlar alıyor. Bunun yanında altyapılardan gelen yeni iyi bir jenerasyon da yakalayamamış durumda. Kadrolarında Robben  gibi bir yıldız olsa da diğer oyuncular beklenenin altında kalıyorlar. Hollanda için aldığı bu mağlubiyet iyi olmadı şuanda gruplardan çıkamama tehlikesi yaşıyorlar. Grupta 2.sırada bulunan İsveç ile arasında 3 puanlık fark var. Fakat bu oyunla işleri zor özellikle hücumda istedikleri üretkenlik bir türlü gelmiyor.

En son Bulgaristan deplasmanında 2-0 geriye düşmelerine rağmen oynadıkları 70 dakikada baskıyı kursalar bile üretkenlik gelmediğinden golü bulamadılar. Hollanda iç sahada istediği alamayan takımlardan birisi ve oynadıkları oyun güven vermiyor.

İtalya Cephesi

İtalya son dönemde tekrardan çıkıştan olan bir yapıda en son grupta iç sahada oynadığı Arnavutluk karşısında 2-0 ile galip geldiler. Maçın tamamını istedikleri gibi götürdüler İtalya kadrosunda orta sahada Veratti ve İnsigne gibi değerli oyuncular var. Hücumda ise İmmobile çok iyi bu sene de iyi sezon geçiriyor.

Restbet Güvenilir Mi Bonus

İtalya için yeni gelen jenerasyon genç ve iyi bir jenerasyon bence zaten son senelerde belki şampiyonluk gelmese de bir istikrar oluşmaya başladı. İtalya grupta İspanya’nın arkasında ikinci sırada bulunuyor.

Hollanda – İtalya Maçı Ne Olur?

İtalya Kaybetmez Oran: 1.43 – BETPAS HEMEN BAHİS YAP

Hollanda kadrosu İtalya kadrosuna göre daha zayıf bir kadro özellikle hücumda üretkenlik çok az ve karşılarında sıkı bir İtalya defansı olacaktır. Bu maçta böyle bir defansa karşı gol bulmaları çok zor olacaktır. Bu maçta ben İtalya’nın buradan yenilmeden ayrılacağını düşünüyorum.

betpas bonus

Hollanda – İtalya Gol Tahmini

Toplam gol 2.5 alt Oran: 1.67 – BETPAS HEMEN BAHİS YAP

Bu maçta özellikle Hollanda tarafının hücumda çok fazla üretken olmadığı ve kolay gol bulabileceğini düşünmüyorum. Tabi hazırlık maçı da olsa İtalya kolay kolay gevşemez savunmada bu yüzden ben bu maçta 3 gol çıkmasını zor görüyorum.

Bakmadan Geçme