Gürcistan – Sırbistan Maç Tahmini & Oranlar

Avrupa Dünya Kupası Elemeleri / Gürcistan – Sırbistan Maç Tahmini / 24 Mart 2017 / Saat: 20.00

Gürcistan - Sırbistan Maç Tahmini

Gürcistan – Sırbistan Maç Yorumu

Avrupa Dünya Kupası Elemelerinde Gürcistan – Sırbistan ile karşılaşacak. Karşılaşma Cuma akşamı saat 20:00‘de başlayacak.

Gürcistan – Sırbistan Oranlar

Gürcistan 5.50 Beraberlik 3.50 Sırbistan 1.73HEMEN BAHİS YAP ForvetbetGürcistan 4.00 Beraberlik 3.30 Sırbistan 1.55HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Gürcistan Cephesi

Gürcistan grupta zor 5.sırada bulunuyor ve oynadığı 4 maçta henüz galibiyet alamadı. Gürcistan en son grupta iç sahada Moldova karşısında 1-1 berabere kalmıştı. Gürcistan kadrosu gerçekten zayıf bir kadro ve gruptan çıkmaları bu kadro ile çok zor olacaktır. Bir mucize lazım fakat oda zor gibi duruyor. Gürcistan iç sahada oynadığı 2 maçta 1 beraberlik ve 1 galibiyet aldı.
forvetbet

Sırbistan Cephesi

Sırbistan gruplar iyi bir başlangıç yaptı. Gruplarda şu anda yenilgisi bulunmuyor. Grupta ikinci sırada bulunan Sırbistan en son Galler deplasmanından 1-1 beraberlikle ayrıldı. Sırbistan takımı çok disiplinli ve sert bir takım. Takımda Mitrovic ve Tadic gibi değerli hücum elemanları var. Bunun yanında orta sahada Matic gibi değerli bir oyuncu var.

Savunmada ise İvanovic , Maksimovic ve Kolarov gibi hem tecrübeli hem de sağlama oyuncular var. Gerçekten kadro ve kalite olarak grubu götürebilecek durumdalar ve çok disiplinli oynuyorlar. Sırbistan grupta deplasmanda oynadığı iki maçta 1 galibiyet ve 1 beraberlik aldılar.

Gürcistan – Sırbistan Maçı Ne Olur?

Sırbistan Kazanır Oran: 1.73 – Forvetbet HEMEN BAHİS YAP

Gürcistan kadrosu zayıf bir kadro ve bunun yanında çok geride bekleyen kapanan bir takım. Sırbistan kadrosu ise hem disiplinli oynayan ve kolay gol yemeyen bir takım. Sırbistan da ayrıca ileride gole kolay gidebilecek Mitrovic gibi önemli bir hücum silahı var. Bunun yanında Tadic de son haftalarda çok formda bu durumda ben deplasmanda olsa Sırbistan kazanır tarafında olmayı mantıklı buluyorum.

Gürcistan – Sırbistan Gol Tahmini

Toplam gol 2.5 alt Oran: 1.60 – 1XBET HEMEN BAHİS YAP

Sırbistan takımı kolay gol yiyebilecek bir takım değil. Gerçekten savunması hem tecrübeli hem de sağlam isimlerden kurulu bunun yanında Gürcistan da öyle baskı kuracak ve tempo artıracak bir takım değil iç sahada olsa da geride bekleyeceklerdir. Bu yüzden bu maçın kısır geçmesini bekliyorum.

Juventus - Porto Maç Tahmini

Bakmadan Geçme