Euro 2016 Maç Özetleri

Euro 2016 Yarı Final Maç Özetleri

Euro 2016 Çeyrek Final Maç Özetleri

Euro 2016 Son 16 Maç Özetleri

Euro 2016 Grup Maçları Özetleri

Euro 2016 heyecanı başladı! Milli takımımızın katıldığı Euro 2016 müthiş bir futbol heyecanına sahne oluyor. Fransa'da oynanan şampiyonada Almanya, Fransa ve İspanya gibi ülkeler favori olarak gösteriliyor. Bu 3 takımın yanı sire Belçika, İngiltere, İtalya gibi ülkelerde kupayı kazanmak için mücadele edecek. Kupa heyecanını turnuva sonuna kadar Euro 2016 Maç Özetleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Milli takımımızın da bulunduğu Euro 2016'da artık gruplardan çıkmak daha kolay. Yeni statü gereği grup maçları sönüşunda 16 takım 2. tur maçlarına çıkacak. Gruplarda ilk 2 sırada yer alan takımlar ve gruplarda 3. olan en iyi 4 takım son 16'da mücadele edecek. Bu yeni statünün heyecanı daha da arttıracağını ve Milli takımımızın son 16'ya kalmak için çok büyük bir şansı olduğunu söyleyebiliriz.

Kadrosunda Arda Turan, Hakan Calhanoğlu gibi yıldızları barından milli takımımıza otoriteler tarafından pek de şans verilmese de daha önceki turnuvalarda olduğu gibi başarılı olacağına inanıyoruz. Tunuvaya Hırvatistan maçı ile başlyacak milli takımız 2. maçında İspanya ve gruptaki son maçında Çek Cummhuriyeti ile karşılaşacak.

Turnuva'nın avrupanın en iyi futbolcuylarını izleme fırsatını bulacağız. Cristiano Ronaldo, Andrea İniesta, Thomas Müller, Eden Hazard, Gareth Bale, Mesut Özil gibi yıldızlar takımlarını başarıya taşımak için ellerinden geleni yapacak. Gol krallığı yarısında ise en güçlü aday ev sahibi Fransa'nın formda golcüsü Antoine Griezmann. Fransız golcünün dışında Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo, Romelu Lukaku gibi avrupanın en iyi golcüleri bulunuyor.

Turnuva boyunca oynanan karşılaşmaların geniş özetlerini ve gollerini Euro 2016 Maç Özetleri sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca oynanacak karşılaşmalar için uzman ekibimiz tarafından hazırlanmış maç tahminlerini ve en yüksek bahis oranlarını "Euro 2016 Maç Tahminleri" sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.