Akhisar – Beşiktaş Canlı izle

23 Nisan Cumartesi 2016  |   SAAT: 19.00 |   Akhisar Beşiktaş Canlı Maç izle |   STAT: Manisa 19 Mayıs

Akhisar Beşiktaş Canlı

Akhisar Beşiktaş Canlı izle

Beşiktaş’ın şampiyonluğunun önünde sadece 5 tane 90 dakika kaldı. Şenol Güneş her maçı ayrı olarak düşünmek ve sadece o maça konsantre olmak istediklerini söyledi. Fenerbahçe’ye karşı bu kadar büyük bir avantaj yakalamışken bunu lig sonuna kadar sürdürmek istiyorlar. Bu hafta ligin kısıtlı imkanlara rağmen yaptığı başarılı işlerle dikkat çeken takımı Akhisar deplasmanına konuk oluyorlar.

Beşiktaş için çok kritik bu deplasman maçı çok önemli. Şampiyonluk havasına giren takım kazaya uğramadan bu deplasman dönmek istiyor. Bu zevkli mücadele Manisa 19 Mayıs Stadı’ında 23 Nisan Cumartesi günü saat: 19.00’da oynanacak. Takımların şu on birler ile sahaya çıkması bekleniyor:

AKHİSAR BELEDİYE: Fatih Öztürk, İsmail Konuk, Merter Yüce, Tolga Ünlü, Orhan Daşdelen, Julio Sami, Nguemo, Rodagella, De Castro, Rosa, Caner OSmanpaşa

BEŞİKTAŞ:  Tolga Zengin, Serdar Kurtuluş, Necip, İsmail Köybaşı, Oğuzhan, Atiba, Gökhan Töre, Sosa, Oğuzhan, Mario Gomez

Cihat Arslan yönetiminde bir ilçe takımı olarak Süper lig’de asansör takım olacakları söylentilerine rağmen çok iyi işler çıkarmaya devam eden Akhisar Belediyespor bu hafta sahasında lideri ağırlıyor. Ev sahibi ekibin az da olsa Avrupa kupaları katılma ihtimali bulunuyor. Liderle oynamanın getirdiği bir motivasyon da olacaktır.

Beşiktaş için artık final anları geldi. Bu noktadan sonra verilecek şampiyonluk çok ciddi sonuçlara sebep olacaktır. Bunun bilincinde olan teknik ekip ve yönetim bir yandan bu baskının getirdiği stresler mücadele ediyor ve erkenden şampiyon edilmelerine karşı olduklarını her yerde söylüyor. Bakalım bu stresi sahaya yansıtacaklar mı?

Karşılaşma için hazırladığımız maç analizi ve tahmini Akhisar – Beşiktaş Maç Tahmini sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca bu kritik mücadeleyi canlı maç izle sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Her iki takımın ligin ilk devresinde oynanan maç Beşiktaş’ın baskılı oyununa rağmen Akhisarspor’un üstünlüğü ile sona ermiştir. İstanbul Bbaşakşehir Fatih Terim Stadında oyananan bu maçın golleri ve önemli pozisyonlarını aşağıdaki video’dan izleyebilirsiniz.

Bakmadan Geçme