Almanya – Kamerun Maç Tahmini

25.06.2017 / Almanya – Kamerun Maç Tahmini / Saat: 18.00 / Konfederasyon Kupası

Almanya - Kamerun Maç Tahmini

Almanya – Kamerun Maç Yorumu

Konfederasyon kupasında B grubunda son maçlar öncesinde her takımın gruptan çıkabilme şansı bulunuyor. Turnuvanın favorilerinden Almanya son maçta Sochi’de Kamerun ile karşılaşacak. Mücadele Pazar günü saat 18.00’da oynanacak. 

tahmin

Almanya – Kamerun Oranlar

Almanya 1.39 Beraberlik 5.25 Kamerun 9.00HEMEN BAHİS YAP 1XBETAlmanya 1.25 Beraberlik 4.00 Kamerun 7.00HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Almanya Cephesi

Almanya turnuvada as kadrosunun çok dışında genç oyunculara fırsat verdiği bir kadro ile mücadele ediyor. Yeni yeni bir arada oynayan bu kadar çok oyuncunun olmasının sıkıntılarını yaşadılar. İlk maçta Avustralya karşısında rahat bir oyun sergilediler. Çok sayıda gol pozisyonuna girmelerine rağmen sahadan tek farklı skorla galip ayrılabildiler. İkinci maçta ise grubun bir diğer favorisi Şili ile 1-1 beraber kaldılar. Gruptan çıkabilmeyi garantilemiş değiller. Bu maçta alacakları olası bir mağlubiyet turnuva dışında bile kalabilmelerine neden olabilir. 

Karabükspor Kasımpaşa Maç Özeti

Kamerun Cephesi

Konfederasyon kupasında Afrika kıtasını temsil eden Kamerun ilk maçta iyi mücadele etmesine rağmen ikinci yarıda yediği gollerle Şili’ye mağlup olmaktan kurtulamadı. İkinci maçta ise Avustralya karşısında öne geçmelerine sağmen skoru koruyamadılar ve bir puana razı oldular. Son maç öncesinde kazanmaktan başka şansları yok. Almanya karşısında kazanmaları halinde gruptan büyük bir ihtimalle çıkmış olacaklar fakat işleri oldukça zor görünüyor. 

Almanya – Kamerun Maç Tahmini

Almanya handikaplı kazanır  Oran: 2.10 – BETPAS HEMEN BAHİS YAP

Almanya turnuva boyunca oynadığı maçlarda pozisyon üretmekte sıkıntı çekmedi fakat bunları gole çevirmekte zorlandılar. Özellikle ilk maçta Avustralya karşısında 3 gol bulmalarına rağmen çok daha fazlasını harcadılar. Kamerun karşısında grubun son maçının olması nedeniyle ve olası bir mağlubiyet halinde turnuva dışında kalınma ihtimali olması nedeniyle daha ciddi olacaklarını düşünüyorum. Almanya en az iki farkla kazanır.   

Almanya – Kamerun Gol Tahmini

Toplam gol sayısı 2.5 üst Oran: 1.57 – BETBOO HEMEN BAHİS YAP

Almanya’nın pozisyon bulmakta sıkıntı çekmediğini belirtmiştik. Kamerun da gruptan çıkabilmek adına sonuna kadar şansını zorlayacaktır. Sahada keyifli bir mücadelenin bizi beklediğini düşünüyorum. Mücadelede en az 3 gol izleyeceğimizi düşünüyorum. 
iddaasahadan betboo

Bakmadan Geçme