Kosova – Finlandiya Maç Tahmini

05.09.2017 / Kosova – Finlandiya Maç Tahmini / Saat: 21.45 / Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

Kosova - Finlandiya Maç Tahmini

Kosova – Finlandiya Maç Tahmini

Milli takımımızın da yer aldığı Dünya kupası eleme grubu I grubunda 8.maçlar oynanıyor. Grubun son iki sırasını paylaşan Kosova ve Finlandiya karşı karşıya geliyor. Mücadele Salı günü saat 21.45‘te oynanacak. 

tahmin

Kosova – Finlandiya Oranlar

Kosova 4.10 Beraberlik 3.45 Finlandiya 2.05HEMEN BAHİS YAP 1XBETKosova — Beraberlik — Finlandiya —HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Kosova Cephesi

Dünya kupası eleme grubu kuraları çekildiğinde son iki sırayı paylaşması olası görülen takımlar 7.maçlar geride kalırken son iki sırada yer alıyor. Bu açıdan grupta bir sürpriz olmadığını söyleyebiliriz. 2009 yılından beri Albert Bunjaki’nin çalıştırdığı Kosova milli takımı grupta 1 puanla son sırada yer alıyor. Geride kalan 7 maçta galibiyetle tanışamayan Kosova milli takımı sadece 3 gol atabilirken kalesinde 19 gol görmüş durumda. Grupta aldıkları tek beraberlik bu maçtaki rakipleri de olan Finlandiya karşısında aldıkları beraberlikti. Bakalım rakipleri karşısında yine sahadan puan ya da puanlarla ayrılabilecekler mi?

canli mac izle

Finlandiya Cephesi

Kosova’dan sonra grubun bir diğer zayıf ekibi olan Finlandiya 4 puanla 5. sırada yer alıyor. Son maçta İzlanda karşısında kendi sahalarında oynadıkları maçı kazanarak önemli bir sürprize imza attılar. Her ne kadar İzlanda deplasmanlarda kötü oynayan bir ekip olsa da grup ikincisi olan bir takımdı. Bu hafta ise grubun son sırasında yer alan Kosova deplasmanına konuk oluyorlar. 

Kosova – Finlandiya Maç Tahmini

Finlandiya yenilmez Oran: 1.25 – BahseGel HEMEN BAHİS YAP

Kosova takımının kadro kalitesi gruptaki takımlar içerisinde en aşağılarda desek yanlış olmaz. Özellikle savunma hattında önemli sıkıntılar yaşadıklarını ve çok kolay gol yediklerini görüyoruz. Finlandiya takımı ise grupta çıktığı 3 deplasman maçında henüz puanla tanışamadı. Bu mücadele iki takımın ilk maçtakine benzer bir skorla sahadan ayrılması sürpriz olmayacaktır. Kosova Finlandiya ilk maçta 1-1 berabere kalmıştı. Kazanırsa da Finlandiya’nın kazanmasını bekliyorum. Finlandiya yenilmez. 

Kosova – Finlandiya Gol Tahmini

Toplam gol sayısı 2.5 üst Oran: 2.15 – BETBOO HEMEN BAHİS YAP

Finlandiya takımı özellikle deplasman maçlarında gol yollarında sıkıntı çeken bir takım. Bu mücadele grup maçlarının başında oynansa idi iki takımında beraberliğe razı olacağı kısır bir mücadele beklentisi içerisine girerdim. Grupta son iki sırayı almaları neredeyse kesinleşen iki takımın savunma güvenliğini bir kademe geride bırakarak sahada kazanmak için olmasını bekliyorum. Toplam gol sayısı 2.5 üst bahsi değerlendirilebilir. 


iddaasahadan betboo

Bakmadan Geçme