İzlanda – Ukrayna Maç Tahmini

05.09.2017 / İzlanda – Ukrayna Maç Tahmini / Saat: 21.45 / Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

İzlanda - Ukrayna Maç Tahmini

İzlanda – Ukrayna Maç Tahmini

Dünya kupası elemelerinde milli takımımızında yer aldığı I grubu maçlarına 8. maçlar ile devam ediliyor. Hafta sonunda Finlandiya deplasmanında kaybeden İzlanda milli takımımızı yenen Ukrayna’yı konuk ediyor. Mücadele Salı günü saat 21.45‘te oynanacak. 

[adrotate banner=”16″]

İzlanda – Ukrayna Oranlar

İzlanda 2.85 Beraberlik 3.00 Ukrayna 2.95HEMEN BAHİS YAP 1XBETİzlanda 2.30 Beraberlik 2.90 Ukrayna 2.40HEMEN BAHİS YAP İDDAA

İzlanda Cephesi

Heimar Halgrimmson’un çalıştırdığı İzlanda milli takımı Euro 2016’dan sonra Rusya 2018’de de yer alarak başarısının bir tesadüf olmadığını göstermeye çalışıyor. Milli takımımızında yer aldığı I grubunda mücadele ediyorlar. Geride kalan 7 maçta başarılı bir performans gösterdiklerini söylemek gerekiyor. Özellikle iç saha performansları parmak ısırtıyor. Oynadıkları 3 maçı da kazandılar. Bu maçlarda 6 gol atıp kalelerinde 2 gol gördüler. Deplasmanlarda ise tam tersi bir performansları var. Son maçta Finlandiya deplasmanında yine kaybettiler. Bu haftaki rakipleri ise 1 puan önlerinde bulunan Ukrayna olacak.

canli mac izle

Ukrayna Cephesi

Andrey Shevchenko’nun çalıştırdığı Ukrayna milli takımı İzlanda’nın puan kaybettiği hafta sonunda milli takımımızı sahasında mağlup ederek grupta ikinci sıraya yerleşti ve lider Hırvatistan ile arasındaki 2 puanlık farkı korudu. Salı günü oldukça kritik bir maça çıkacaklar. Kaybetmemeleri halinde en azından 2.lik için çok büyük bir avantajı ele geçirmiş olacaklar. Hafta sonunda milli takımımıza karşı etkili bir oyun ortaya koyup sahadan 2-0’lık net bir skorla ayrılmışlardı. Gerçi bu skorda milli takımımızın çok kötü bir performans ortaya koymasının da önemli bir payı vardı. 

İzlanda – Ukrayna Maç Tahmini

İzlanda kazanır Oran: 2.85- BahseGel HEMEN BAHİS YAP

Grupta geride kalan maçlara baktığımızda iki takımında özellikle iç sahada çok etkili performans ortaya koyduğunu görüyoruz. İki takımda henüz iç sahada maç kaybetmedi. İzlanda deplasmanı grubun en zor deplasmanlarından birisi olmuş durumda. Ukrayna karşısında kazanmaları gerekiyor. Olası bir mağlubiyet halinde ise Rusya bir hayal olmaktan öteye geçemeyecektir. İzlanda’nın seyirci desteği ile zorlansa da kazanmasını ve yarışı son maça kadar taşımasını bekliyorum. İzlanda kazanır.  

İzlanda – Ukrayna Gol Tahmini

Toplam gol sayısı 2.5 alt Oran: 1.68- BETBOO HEMEN BAHİS YAP

İki takım içinde grubun en kritik maçlarından biri olacak. Kazanan takım Rusya 2018 yolunda çok önemli bir adım atmış olacak. Böyle bir maçta takımların mücadeleye kontrollü başlamasını bekliyorum. Özellikle deplasman ekibinin savunma güvenliğini ön planda tutan bir kadro ve oyun yapısı ile sahada olmasını bekliyorum. Toplam gol sayısı 2.5 alt bahsi değerlendirilebilir.  


iddaasahadan betboo

Bakmadan Geçme