Kuzey İrlanda – Çek Cumhuriyeti Maç Tahmini

04.09.2017 / Kuzey İrlanda – Çek Cumhuriyeti Maç Tahmini / Saat: 21.45 / Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

Kuzey İrlanda - Çek Cumhuriyeti Maç Tahmini

Kuzey İrlanda – Çek Cumhuriyeti Maç Tahmini

Dünya kupası elemeleri C grubunda Almanya’nın ardından büyük ihtimalle ikinci olmayı garantileyecek olan Kuzey İrlanda bu hafta sahasında Çekya ile karşılaşacak. Mücadele Pazartesi saat 21.45′te oynanacak. 

tahmin

Kuzey İrlanda – Çek Cumhuriyeti Oranlar

Kuzey İrlanda 2.95 Beraberlik 3.00 Çekya 2.85HEMEN BAHİS YAP 1XBETKuzey İrlanda — Beraberlik — Çekya —HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Kuzey İrlanda Cephesi

Genç teknik adam Michael O’Neill’in çalıştırdığı Kuzey İrlanda takımı müthiş bir çıkış yakalamış durumda. Kadro kaliteleri de göz önüne alındığında son yıllarda elde ettikleri sonuçlar gerçekten müthiş. Son Avrupa şampiyonasında da yer almışlar ve bir tarihe imza atmışlardır. Bu grafiği sürdürerek Rusya’daki dünya kupasında yer almak istiyorlar. C grubunda Almanya’nın hemen ardından ikinci sırada yer alıyorlar. En yakın rakipleri Çekya ile bu hafta kendi sahalarında karşılaşacaklar. Mücadeleden en azından yenilmeden ayrılarak ikinciliklerini garantilemek istiyorlar. 

canli mac izle

Çek Cumhuriyeti Cephesi

Eleme grubu kuraları çekildiğinde Almanya’nın ardından en şanslı takım olarak Çek Cumhuriyeti görünüyordu. Eleme maçları oynandıkça beklenen grafiğin çok altında kaldılar. Özellikle iç saha maçlarında çok sürpriz puan kayıpları yaşadılar. Bu noktadan sonra ikinci olabilme şansları da çok azaldı. Bu maçta Kuzey İrlanda karşısında kazanamamaları halinde bu şansları matematiksel olarak da kaybedecekler. Son oynadıkları maçta Almanya karşısında çok erken geriye düşmelerine rağmen mücadelede eşitliği yakalamış fakat son dakikalarda gelen Almanya golüne engel olamayarak sahadan puansız ayrılmışlardı. 

Kuzey İrlanda – Çek Cumhuriyeti Maç Tahmini

Kuzey İrlanda kaybetmez Oran: 1.49 – BahseGel HEMEN BAHİS YAP

Kuzey İrlanda takımı şuan bulunduğu noktaya müthiş iç saha performansı ile geldi. İç sahada 3’te 3 yaptılar. Rakip ağlara 10 gol gönderirken henüz kalelerinde gol görmediler. Çek Cumhuriyeti karşısında etkili bir performans ortaya koymalarını bekliyorum. Beraberlik bile onların grup ikinciliğini garantileyeceği için savunma güvenliğini ön planda tutmalarını bekliyorum. Çekya karşısında favoriler. Kazanmalarını bekliyorum. Daha sağlam oynamak isteyenler Kuzey İrlanda yenilmez bahsini değerlendirebilir. 

Kuzey İrlanda – Çek Cumhuriyeti Gol Tahmini

Toplam gol sayısı 2.5 alt Oran: 1.53 – BETBOO HEMEN BAHİS YAP

Ev sahibi ekibin sahasındaki maçlarda henüz gol yemediğini belirtmiştik. Çekya takımı da özellikle deplasman maçlarında ileri uçta beklenen verimliliğin çok gerisinde. 3 maçta 7 gol atmışlar fakat bunların 6’sını San Marino’ya atmışlar. Kuzey İrlanda karşısında da işlerini zor olduğunu düşünüyorum. Mücadelede En İyi Bahis Siteleri ile toplam gol sayısı 2.5 alt bahsi değerlendirilebilir. 


iddaasahadan betboo

Bakmadan Geçme